П’ятірка кращих воблерів на щуку

Огляд п’яти найбільш затребуваних і популярних воблерів для лову щуки. Недоліки цих приманок.

ZipBaits Orbit 110 SP

Воблер ZipBaits Orbit 110 SP японського виробництва є одним з найбільш затребуваних і популярних принад цього виду саме для лову великої щуки. Серед різних розмірів воблерів ZipBaits Orbit 110 SP, які випускаються цією японською компанією, для риболовлі на трофейну щуку застосовуються приманки довжиною 110 мм при вазі в 16,5 грамів. Форма воблера – округла і подовжена. Це універсальна приманка, здатна ловити щуку в найрізноманітніших умовах. При нейтральної плавучості воблера найбільш оптимальна глибина заглиблення знаходиться в діапазоні – 0,8-1,0 м. Принада завдяки балансувальної системі володіє відмінними польотні якості. Ці якості забезпечуються вольфрамовим вантажем, розташованим всередині воблера. Дальній закидання приманки сприяє успішної ловлі самого обережного великого хижака. Покриття приманки відрізняється хорошою зносостійкістю, що оберігає приманку від зубів хижака. Гачки гострі і міцні. Воблер має природної грою і забарвленням, точно імітує живу рибку. Недоліком даної приманки можна назвати її високу вартість у межах 1400 рублів.

ZipBaits Orbit 110 SP

OSP Varuna 110 F

Воблер OSP Varuna 110 F вважається однією з кращих серед мілководних воблерів приманкою Це яскраво виражений твичинговый плаваючий воблер, здатний результативно ловити щуку самих різних розмірів на невеликій глибині трав’янистих заток і брівок. Розмір воблера – 113 мм при вазі 14,2 р. Всередині приманки встановлена балансувальна система у вигляді обтяжують пластин і куль. Крім того, для поліпшення польотних якостей корпус приманки був зроблений більш тонким. Рухомі кульки всередині корпусу ще й створюють шумовий фон, а при проводці способом твичинг завдяки балансувальної системі досягається різноманітна і яскрава гра, коли навіть на моменті паузи принада продовжує вібрувати. Це воблер для поверхневої лову із зануренням на глибину не більше 2 метрів. Зносостійкий Корпус і оснащений трьома гострими і міцними трійниками. Недоліком є досить висока ціна. Воблер коштує в межах 1300 рублів.

OSP Varuna 110 F

Rapala Tail Dancer Ді

Воблер Rapala Tail Dancer Deep відноситься до числа найбільш уловистых воблерів для лову щуки тролінгом. Це вже зрозуміли вітчизняні троллингисты. Формою воблера є умовний банан. Цей воблер для троллінгу відрізняється широкою лопаттю, де заводне кільце для волосіні знаходиться досить низько. Така конфігурація кріплення дозволяє приманці швидко зайняти оптимальний для цього воблера горизонт. Приманка має позитивну плавучість, що дозволять ловити на цей воблер, використовуючи як протяжку на буксирі за човном способом тролінг, так і спосіб спиннингового закидання. У лінійці цих воблерів знаходяться приманки з заглибленням від 4,5 до 9 метрів. Воблер має розмашисто і при цьому стабільною грою, причому на самих різних швидкостях проводки. Фінська компанія змогла не на шкоду якості і результативності воблера знизити його ціну завдяки впровадженню нових технологій і матеріалів. Тому ціну приманки можна назвати демократичною – 700 рублів. Недоліком воблера можна назвати слабке покриття, яке здирають зуби хижаків.

Rapala Tail Dancer Dee

Megabass Pop-X

Воблер поппер Megabass PopX визнане вважається одним з кращих у нашій країні та світі поверхневих воблерів. Ця приманка традиційно входить у кращі рейтинги і хіти продажів. Спочатку цей поппер створювався для риболовлі на американського басса або великоротого окуня, але в Росії на цю приманку відмінно ловиться щука. Приманка відрізняється особливою системою балансування, де в пустотелом каналі катається металевий кулька. Крім того, в цей канал потрапляє вода, як задумано. І при цьому приманка видає характерні хлюпають звуки, що особливо приваблює щуку. Крім цього, при попаданні води в пустотіла канал і виходу її звідти утворюються вібрації, які також діють на хижака, провокуючи на атаку. Цей воблер поппер особливо добре працює там, де у водоймі знаходиться донна рослинність, в якій щука зазвичай і влаштовує засідки. В асортименті приманок знаходяться різні кольори. Варто поппер 1000 руб.

Megabass Pop-X

Strike Pro Inquisitor 110 SP

Воблер Strike Pro Inquisitor 110 SP входить в число недорогих, але при цьому результативних приманок. Його вартість – 560 рублів. Воблер відмінно і чуйно реагує на проводку, передбачуваний у поведінці, працює відразу після початку проводки. Розмір приманки – 110 мм при вазі в 16,2 р. В лінійці є багато кольорів. Магнітна система балансування створює хороші польотні дані. Воблер має природної грою на рівномірній проводці і твичинге. Заглиблення – 0,8-1,5 м. Але покриття досить швидко поступається щучим зубах. Гачки теж слабенькі.

Олександр Токарєв і

Strike Pro Inquisitor 110 SP

Раджу прочитати:

Воблери для риболовлі

Твістери на окуня

Якщо щука не бере на блешню

Перейти на наш канал в Яндекс Дзен

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: