Ловля на ваучер взимку

Ловля на ваучер взимку

Ловля на ваучер взимку

Як правило, ваучери робляться з олова або свинцю. Вартість олов’яних блешень вище і користуються у рибалок не дуже популярна.

Це пояснюється властивостями олова, бо нічого не окислиться, добре блищить, нагадуючи переливи риб’ячої луски. Останнім часом, ловля на ваучер взимку набирає чималі обертів і стала дуже популярною.

Снасть відмінно приманює хижака грою і блиском. Має вигляд чотиригранного подовженого ромба. Ближче до нижньої частини приманки є потовщення. По обидва боки, конструкція сходить в конус. Внизу, на стовщеннях є два гачка по обидва боки «тіла» ваучера. Вгорі є отвір з вступним кільцем для прикріплення волосіні. Носик забарвлений в насичений червоний колір.

Вироби з свинцю обійдуться набагато дешевше. Виробники знайшли вихід, як додати блиск тьмяного металу. На всі грані наклеюється спеціальне об’ємне покриття з блискітками сріблястого або жовтого кольорів.

Вага та розміри снасті можуть сильно варіюватися. Така блешня розрахована під різноманітні способи вудіння. Маса приманки може бути від 1,5 до 15 м В акваторіях зі слабкою течією можна використовувати снасть, вагою в 1,5 і 5,0 мЦентр тяжіння знаходиться неподалік носика, на 2/3 відстані від ділянки підвішування.

Найчастіше, гачки не маскують ні опушкою з ниток, ні намистинами, щоб полегшити приманку і дати їй можливість вільно грати.

Хижак не може залишитися байдужим грі ваучера, що схожі з поведінкою і розмірами малька. З досвіду рибалок, можна дізнатися про те, що на нього добре йдуть і інші види риби, такі, як судак, щука і т.п. Техніка риболовлі чергує підняття снасті з періодичними паузами різного тимчасового інтервалу.

Снасть приймає горизонтальне положення і злітає вгору, відхиляючись від лунки при короткому і швидкому ривку. У вихідне положення повертається при паузі і спокусливо грає, похитуючись. У якісної приманки руху стабільні і динамічні, без однотипних стандартних коливань. Зламати її практично неможливо навіть невмілим блеснільщікам. Гра ваучера схожа на поведінку зазевавшейся дрібної рибки, яка необережно і безтурботно плаває перед очима хижака, провокую його на клювання.гра ваучеромУ такому способі ловлі є свої правила і особливості.Під час гри, не варто різко змахуючи і занадто високо підкидати снасть. Неприродні і неприродні рухи будуть насторожувати, відлякуючи хижу рибу.

У кожного рибалки, одного разу випробували ловлю ваучером, виробляється своя власна стратегія і тактика. Деякі з них розкривають секрети ефективної риболовлі. Перед рибалкою стоїть завдання, після підкидання, зафіксувати вудилище так, щоб приманка зупинилася приблизно на рівні 5-7 см. Від дна. Вудку можна укомплектувати маленької нетяжелой котушкою, оснащену монофольной волосінню 0,12-0,15 мм. в діаметрі. Ваучер при нормальному ході шпулі своєю масою буде самостійно тягнути волосінь у напрямку дна, а відчувши дно можна спробувати вивудити хижака.

Ловля окуня на ваучер взимку

Зазвичай смугастий хижак нападає на приманку на першому етапі гри або при затихання коливань. Ловля окуня на ваучер взимку — цікаве і захоплююче заняття. У більшості випадків, риба з жадібністю заковтує снасть, чіпляючись за обидва гачки. Але іноді вона накидається на ваучер, не дочекавшись, початку гри.

Шукати місця проживання окуня потрібно з добре знайомих місць.Так само можна перевірити ділянки зі свіжими набурили. Точно ніхто не знає, наскільки тривалими повинні бути паузи між підкинули. Деякі рибалки не чекають повної зупинки приманки після попереднього руху і підкидають її знову. Проводячи різні експерименти, шляхом проб і помилок, можна вибрати найбільш підходящий час пауз, роблячи їх тривалість в 2,4, 7 і 10 і більше секунд. Краще легенько посмикати снасть на кивку в кінці паузи.

Окуня починаємо шукати, чи не намотуючи волосінь на «м’ясорубку», а намотуючи її на ліву руку і на удільнік, переміщаючись від лунки до лунки. Знаходимо нерівності рельєфу дна: звалювання, прірви, наявність водоростей і корчів.

Навіть при мінімальній клювання, робимо неподалік кілька лунок, відчуваючи їх на уловістость. Відчувши дно, намагаємося залучити «смугастого».

При виявленні ослаблення напруги волосіні, є ймовірність, що окунь вже почав атакувати. Буває, під час зупинки рухів, кивок тільки трохи може здригнутися. У такій ситуації, риба можливо вже клюнула на приманку, і нерухомо застигла. У цих випадках потрібно відразу, ж починати робити підсікання. Клювання часто починається через 5-7 секунд після закидання.Хижак при цьому думає, що в його володіння потрапив маленький жук або мальок, і відразу накидається на снасть.

Ловля на ваучер взимку. Відгуки рибалок

Мало хто знайомі з ваучером, а тим більше з технікою лову. Але деяким щасливчикам вже вдалося неодноразово випробувати таку приманку. У кожного рибалки є свої секрети вудіння. Наведемо приклад відкликання одного рибалки про лов на ваучер взимку:

«Я сформував власний працюючий механізм лову, в період якої обловлюваних кожен набурили. Після того, як ваучер виявляється, на дні, кілька разів стрибаю їм по дну, піднімаючи муть. Після цього роблю кілька намотов котушкою, піднімаючи приманку приблизно на 10-15 см. Від дна. Чи не підкидаю, легенько розкачую її на місці. Обережно рухаю пружинистим сторожком. При цьому ваучер трохи тремтить, подібно блешні. Якщо окунь буде пропливати поряд, то він стрімко атакує приманку.

Погравши трохи приманкою на дні, акуратно її підкидаю. Проводжу паузи, і повільно починаю збільшувати амплітуду руху, але в межах. Щоб дізнатися, чи є в лунці зголоднілих риба, зазвичай необхідно 20-30 помахів. Якщо клювання не виявляється, потрібно переходити на інші ділянки водойми.

У минулі новорічні вихідні одна з рибалок виявилася дуже цікавою.Коли дзеркало волзького затону вже було сковано сильним морозом, температури стала підніматися, і настало потепління.
У сонячні погожі дні з високим атмосферним тиском окунь «бастував». Ми з дружиною вирішили, що з приходом тепла, раба повинна прокинутися і активно шукати їжу.
Вітер змінив сові напрям, дуючи з відкритою Волги. Лід поступово почав розбиватися в затонах. Але на моєму обраному ділянці, льодовий панцир залишався міцний. З дружиною ми знайшли звалювання з глибиною, і почали його облавливать. Дружина взяла балансир. З огляду на чималу глибину, до снасті я приєднав 3,5 см ваучер.

Тільки в другій половині дня, ми почали вихоплювати з лунок окунів. Я постійно грав приманкою, і, відчуваючи тягар, витягав рибу різних розмірів. Активний окунь був тільки нетривалий час. Але нам вистачило цього часу, щоб вивудити більше десятка окунів. Так само вдалося вивудити трофейну густеру.
Риболовля тривала не довго, але зате у мене з’явилися цінні навички в техніці лову за допомогою ваучера. Надалі, сподіваюся постійно застосовувати для підлідної ловлі таку ефективну снасть ».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: