Як на волосіні зробити петлю

Зміст

Як на волосіні зробити петлю

Риболовля стала для багатьох людей не тільки способом релаксації, а й видом спорту, тому питання, як на волосіні зробити петлю є актуальним. Щоб принести додому якісний улов, використання певних видів петель і вузлів є обов’язковою умовою. Головним критерієм петельки на волосіні є не його універсальність, а параметр можливого навантаження, яку вона може витримати, тому питання, як прив’язати петлю, є дуже актуальним.

Як правило, з першого разу якісне виготовлення незатягівающіхся петель виходить у одиниць, тому багато рибалок проводять кілька десяток спроб для правильного оснащення. Друга петля повинна утримуватися на тому місці, де буде в майбутньому зафіксований відведення. Іншою рукою беремо петлю із зворотного боку і робимо невеликий завиток. Щоб хірургічна петля змогла прослужити якомога більше часу, рекомендується зробити не менше 6 витків. У результаті повинна вийти конструкція розміру не менш середнього.

Складаємо отриману петлю навпіл і повторюємо операцію. В результаті виходить незатягівающаяся петля для бокового відводу, що користується не меншою популярністю серед професійних рибалок.Для затягування поводочной петлі користуємося стандартним правилом — волосінь ні в якому разі не повинна бути сухою.

самозатягувальне петля

самозатягувальне петлясамозатягувальне петляІснує багато самозатягувальне петель, які активно використовуються для різних приманок. Як правило, їх активно використовують для лову за допомогою воблера, гачків і карабінів. Однак така хірургічна петля не підходить для м’яких конструкцій: лісок або м’яких шнурів. Найпоширенішими є Клинч і arbor Knot. Більшість рибалок-професіоналів використовують дану петля завдяки можливості розслабляти або затягувати петлю, оскільки основна волосінь залишається ковзної всередині неї. Той, що біжить вузол є тривіальним прикладом, як зробити самозатягивающуюся петлю.

Для в’язки потрібно діяти за схемою:

  1. За допомогою перехрещення формують петлю на волосіні.
  2. У підстави петлі протягуємо основну волосінь. У вихідному положенні вона повинна займати положення зверху.
  3. Повільно і акуратно зав’яжіть петлю, але при цьому вузол затягувати не потрібно. Візуально маємо отримати подобу вузла, де всередині розташовується частина основної жилки.
  4. Перед тим, як прив’язувати, волосінь обов’язково повинна бути змочена.

Той, що біжить вузол не рекомендується застосовувати на відповідальних ділянках.Краще використовувати його там, де немає кріплень або поблизу не розташовуються рибальські снасті. Якщо ковзний вузол необхідний на відповідальній ділянці, то краще за все уточнити, як в’язати Клинч.

рекомендації

Основним правилом і рекомендацією для тих рибалок, які бажають зберегти волосінь в цілості, є обов’язкове змочування перед тим, як її пов’язувати. Таким чином вона не ламається, стає більш еластичною. Максимальна міцність також досягається при мінімальному перегрів волосіні. Цього можна домогтися шляхом повільного затягування.

Зав’язуючи вузли на основній волосіні, необхідно стежити, щоб вони не були однаковими. До середини волосіні вони виходять більше, а до кінця менше. Якщо визначитися з питанням, як зав’язати петлю або як прив’язати волосінь, то в подальшому можна тільки змінювати приманку або поводок. У деяких випадках, в залежності від ситуації, необхідний вузол на кінці волосіні.

Якщо використовується моноліска, то додатково проклеювати її не рекомендується, оскільки різко знижується їх витривалість. Конструкція стає більш крихкою. При крайньої необхідності потрібно використовувати тільки спеціальний клей, що збільшує тягучість. Вузол обов’язково повинен бути міцним, інакше в процесі риболовлі конструкція розвалиться.

Залежно від того, як правильно зав’язується вузол і петля, можна говорити про можливу кількість улову і якості самого процесу. Адже підготовлене оснащення завжди полегшує процес і мінімізує час підготовки на природі, коли починається самий розпал клювання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: