Як в’язати симетричну петлю для фідера

Зміст

Як в’язати симетричну петлю для фідера

Монтаж вудки найпростішою і універсальної оснащенням симетрична петля для фідера багато часу, зусиль у рибалки не відніме, а результатом порадує. Цей вид класичної оснащення відмінно підходить для ловлі в стоячій воді.

Ловля на фідер — найбільш цікава, проста, але трудомістка. Симетрична оснащення до нього вважається найкращою для лову мирної риби середніх розмірів. Вона відмінно утримує приманку на дні, прекрасно передає клювання.

Класичну симетрію використовують не тільки професіонали. Оснащення користується популярністю і серед рибалок новачків, так як самоподсеканіе видобутку збільшує результат улову.

Особливості оснащення симетрична петля

симетріясиметрія

Англійська рибальська донна снасть вже давно підкорила серця фідерістов професіоналів і новачків. Матушка-Європа не відпустила свою донку в світло без четвірки класичних оснасток. Саме вони правлять риболовлею — поставився халатно, немає результату. Зробив монтаж грамотно, із задоволенням — порадуй сімейство уловом.

До таких видів оснащеності належать:

 • оснащення з ковзаючою годівницею;
 • класичний Патерностер;
 • симетрична петля;
 • несиметрична петля.

Симетрія є однією з кращих видів оснащення для риболовлі на короткі відстані і неглибоких водойм. Має хорошу популярність серед рибалок.

Класична симетрія високоефективна при донної ловлі з грунтового берега. Тут конкурентів у неї немає, рибалка пройде на ура — короп, лящ, карась завжди будуть на вашому столі з оснащенням симетрична петля. Універсальність цього виду полягає в можливості зв’язати її будинку, швидко змінити на водоймі, так як проблем з монтажем не виникає.

Перевагами симетричною петлі над іншими видами є:

симетрична петлясиметрична петля

 1. Чутливість клювання на висоті.
 2. Ефективна оснащення для лову на закритих водоймах.
 3. Високий відсоток самозасеканія видобутку.
 4. Можна вести ужение з легкими годівницями.
 5. Багаторазове використання пристосування.

Головний недолік симетрії — не годиться для лову великих екземплярів.

Любителям рибної полювання важливо пам’ятати, що, віддаючи перевагу даному виду класичної оснащення, ви завжди будете з видобутком. Особливо добре підходить при пікерно лову найлегшою і делікатній донкою.А спортивний інтерес добути трофей не завжди результативним.

В’яжемо симетричну петлю самі

Виготовити базове оснащення на фідер симетрична петля багато часу і терпіння не відніме. Так як вона в’яжеться на окремому сегменті волосіні, то використовувати її можна багато разів.

Питання, як в’язати таке оснащення швидко вирішиться практичними діями.
Щоб зв’язати цей вид класичного уснащенія, озбройтеся такими його елементами:

 • гачок з одним вістрям, який прекрасно підходить для лову мирної риби;
 • два вертлюжка із застібкою американка — найбільш популярний і надійний вид конструкції;
 • волосінь на вибір майстра — монофільна або флюорокарбоновую;
 • легка годівниця. — сітчаста, спіральна, каркасна.

Волосінь для монтажу слід використовувати жорстку, стійку до перетирання. Тому флюорокарбоновую нитка — прекрасний вибір для основної жили.

Якісний вертлюг не має виступів, через які може часто плутатися волосінь.

вертлюгвертлюг

Підготувавши всі елементи, приступаємо до процесу виготовлення:

 1. Готуємо вушко для повідця з сегмента волосіні, складеного вдвічі.
 2. Скручуємо один кінець жили до 20 см і зав’язуємо вузол.Фіксована вушко призначене для з’єднання гачка з повідцем. Гачок кріпиться способом петля в петлю для надійності й міцності.
 3. На вільний кінець жили одягаємо вертлюжок. Перевірте, щоб він легко обертався і надійно застібався, так як він приєднує годівницю до снасті.
 4. Відступивши 20 см, з’єднуємо кінці волосіні і в’яжемо вузол.
 5. Знову проводимо процедуру «скручування жили». На краю формуємо вушко, яким єднаємося з основною жилою. Багато професіоналів радять одягнути сюди другий вертлюжок з метою більш міцного з’єднання з головним шнуром. Вибирати, звичайно ж, мисливцеві.
 6. Рибальське пристосування до використання готово.

Застібки дозволяють змінювати види годівниць в залежності від ваги, дозволяють знімати і перецеплять оснащення на інші фідера. Легко і просто запастися таким монтажем, виготовивши його до виїзду на риболовлю. Кількість петель мінімальне, а результат по максимуму.

Виконуючи монтаж фидерного оснащення, симетрична петля важливо пам’ятати, що кожен рибалка визначається з довжиною повідків індивідуально.

Чим активніше риба, тим коротше довжина повідка. Найголовніше в цьому виді підводного снасті то, що саме вона дозволяє використовувати надтонкі волосіні і найлегші вантажі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: